ברוכים הבאים “לבית התה” שלנו!

ב”בית התה” שלנו אנחנו עושים כמיטב יכולתנו לספר לכם כל שאנו יודעים על אודות התה ותרבות התה. ואם במקרה השמטנו משהו – אנא אל תהססו לכתוב לנו, ונשמח להשלים את המידע המעניין אתכם.

קודם כול, נערוך לכם הכרות עם “סוגיו השונים של התה הסיני”. זוהי האנציקלופדיה הקטנה שלנו, המוקדשת לתה. כאן נציג בפניכם את ששת הסוגים העיקריים של התה ונתאר בקצרה את תכונותיהם ומאפייניהם המיוחדים. בנוסף, גם נצביע על הדוגמאות הידועות ביותר של מיני התה בכל סוג.  
כמו כן, נספק לכם כמה עצות שימושיות לגבי אופן השמירה והחליטה של התה שלנו. אנחנו משתדלים לחשוף בפניכם סודות לא מתוחכמים, אך יעילים ביותר, לשמירה ולהכנה של תה סיני איכותי. חשוב לנו מאוד שתוכלו לחוש במלואם את נפלאוֹת הטעם והניחוח של התה, ואת זאת הן ניתן להשיג רק באמצעות הכנה נכונה שלו!
האם הייתם רוצים לדעת איזו השפעה יש לסוגי התה השונים על בריאותכם ועל תחושותיכם? תחת הכותרת “תה ובריאות” תוכלו למצוא מידע מפורט בנושא זה. את המידע ניסחו המומחים שלנו על בסיס נתונים שהתקבלו במחקרים העדכניים ביותר.  
בדף “מוצא התה” תוכלו לקרוא על האופן שבו הופיעה תרבות התה בסין, ועל התפתחותה במשך מאות – ואפילו אלפי – השנים שחלפו מאז. תוכלו ללמוד על הפיכתה של שתיית התה למסורת, ויותר מכך – לאורח חיים ולמאפיין עיקרי. במקביל תוכלו לגלות כיצד התפשטה תרבות שתיית התה אל מחוץ לגבולותיה “המקומיים” וקיבלה ממדים ממש גלובליים.  
על דרכי הגידול והעיבוד של התה תוכלו לקרוא בדף “על ייצור התה”. ייתכן שתתפלאו משייוודע לכם עד כמה שונה תהליך הייצור של כל מין תה, ועד כמה מורכב התהליך – ישנם מיני תה רבים הדורשים תהליך בן עשרות שלבים, שאין לטעות באף אחד מהם – שאם לא כן יהיה התוצר הסופי פגום ומקולקל. במידה רבה מסיבה זו, וגם כדי לשמור על תכונותיו המקוריות של כל עלה תה, עד היום נוהגים בסין לקטוף ולעבד את התה ביד!  

נעשה מאמץ למלא את “בית התה” שלנו בחומרים חדשים ככל שנקבל מכם שאלות והערות!