היי, נעים להכיר!

אנחנו – חברת “איי טי” – המומחים לתה הסיני בישראל. מעל חמש שנים אנו עוסקים בייבוא תה עלים סיני איכותי לארץ. אנו חושפים לאנשים את קסמיו של עולם התה, מעבירים ימי טעימות והדרכות, מייעצים בשאלות הקשורות בתה.

אנו שמחים לגלות כי עבודתינו נושאת פרי: יותר ויותר ישראלים מגלים עניין בתה טוב. היום, ניתן להשיג תשעה סוגי תה של “איי טי” במאות חנויות בכל רחבי הארץ, לרבות רשתות טבע מובילות כגון: “עדן טבע מרקט”, “ניצת הדובדבן”, “אניס”. את התה שלנו מגישים ברשת מסעדות “ג’פניקה” ו-“קפה לואיז”.

בשם החברה שלנו “איי טי תה-איכות” מודגשת המילה “איכות” – וזאת מפני שהמושג “איכות” הינו הדבר החשוב ביותר שמנחה אותנו בעבודה. אנו מלווים את התה שלנו את כל הדרך הארוכה, החל מאזורי גידול בסין הרחוקה ועד הגיעו לספל שלכם. הנציגים שלנו בסין בוחרים בקפידה את הסוגים הטובים ביותר, התה הנבחר נארז באריזות וואקום השומרות על טריותו, ובמשלוח אווירי, בתזמון הקצר ביותר אנו מייבאים את הסחורה ארצה. זהו מאמץ הכרחי על מנת לספק לכם תה טרי, ארומטי ושופע במרכיבים חיוניים לבריאות האדם. אנו גאים להבטיח לצרכנים שתה “איי טי” – זהו תה סיני טוב, שנבדק ומאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי.

אנו שמחים לבשר לצרכנים שומרי המצוות, כי מרבית סוגי התה שלנו כשרים למהדרין בהשגחת הבד”ץ “חתם סופר”.

בשבילנו התה איננו רק מוצר צריכה. זוהי מסורת של אלפי שנים, תרבות עשירה וגם סגנון חיים. אנו שמחים לחלוק את האהבתינו לתה איתכם, לקוחותינו הנכבדים!

אנו מקווים כי המסע שלכם אל עולם התה הסיני יהיה נעים, ו”איי טי” תהי למורה דרך האישי שלכם, מנוסה ונאמן. יחד, אנו נגלה את דרכם (Dao) לתה. היא מחכה לכם.

חברים!

רציתם לבקר אותנו או להגיד כמה מילים חמות, להציע דבר מה, להתייעץ או סתם לפטפט על תה? בכיף! כנסו לדף הפייסבוק שלנו: facebook.com/itea.israel