תה אולון

בא סיאן

Ba Xian Oolong Tea

תה משובח עם ארומת דבש ופירות לרגעים המיוחדים באמת

תה אולון

בא סיאן

Ba Xian Oolong Tea

תה משובח עם ארומת דבש ופירות לרגעים המיוחדים באמת

132.00

במלאי

אריזה: שקית 50 ג' (50 כוסות תה)

תיאור

בא סיאן הוא תה אולון מדהים, שגדל באזורים הרריים של מחוז פוג’יאן. להכנתו משתמשים בעלים העליונים הגדולים של שיח התה. תחילה מייבשים אותם רק חלקית, ולאחר מכן הם עוברים פיתול בגלילה בתוך תופים מיוחדים. לבסוף, מייבשים את העלים מעל עשן מדורות, מה שמקנה להם גוון כהה במיוחד, כמעט שחור. העלים היבשים הינם ארוכים (3-5 ס”מ) וניחנים בארומה מתוקה, המזכירה ניחוחות של בוסתן בסתיו, עם רמיזות של דבש ועשן.
הטעם והארומה המיוחדים של בא סיאן מביאים את רוח המקום שבו צמח התה, ונדמה כי חליטתו טומנת בחובה את הטוהר הטבעי של הצוקים הירוקים ושל הנחלים הצחים כבדולח. זהו תה שמרומם את הרוח ומשרה תחושה חמימה של שלווה ונועם. והוא מאוד-מאוד טעים!
החליטה הראשונה זהובה, ובעלת ארומה של אחו ביום שמש, עם רמיזות דבש ומלון. טעמה עשיר, מעודן ופירותי. כל חליטה הבאה אחריה מעמיקה הן את הטעם והארומה, והן את צבע המשקה, שהופך לאדמוני. התה נפתח עתה בטעמים של אגס וקרמל.

לצקת מעט מים רותחים על קומקום קטן, בכדי לחממו. לשטוף את עלי התה שבקומקום במים חמים ולשפוך אותם. למלא קומקום עם העלים השטופים במים חמים טריים, לכסות, ובתום 30-40 שניות לסנן ולהגיש. מומלץ לחלוט 2-3 כפיות עלי תה לכל כוס (200 מ“ל) במים מינרליים שהורתחו וצוננו ל- 90-95°. ניתן ורצוי לחלוט את אותם העלים לפחות עוד 2-3 פעמים.

מוצרים משודרגים