תה אולון

אולון ג’ינסנג

Ginseng Oolong Tea

עומק ועושר של אולון בשילוב עם טעם מיוחד עוקצני של ג'נסנג

תה אולון

אולון ג’ינסנג

Ginseng Oolong Tea

עומק ועושר של אולון בשילוב עם טעם מיוחד עוקצני של ג'נסנג

35.00

במלאי

אריזה: שקית 50 ג' (50 כוסות תה)

תיאור

לייצור תה “אולון ג’ינסנג” משתמשים בעלי אולון איכותיים הגדלים על הרים גבוהים. בתהליך העיבוד מגלגלים את עלי התה כשעליהם מפזרת אבקה של שורש ג’ינסנג.

זו חוויה מיוחדת לשתות את תה האולונג ג’ינסנג. המראה של אבקה מפוזרת על עלי תה מוזרה ומרתקת, המרקם חלק והניחוח מתוק וההפתעה שנוסף לטעם המתוק מורגש גם הטעם המיוחד העוקצני של הג’נסנג.

השילוב של תה אולון ושורש הג’ינסנג לא נולד במקרה. שניהם מאוד פופולארים ומוערכים ברפואה הסינית ולא סתם. תה האולון ידוע כמוריד רמות כולסטרול, כטיפול ומניעה לקלקול קיבה ואת הג’ינסנג המפורסם בכלל לא צריך להציג, הוא ידוע כיעיל מאוד להעלאת אנרגיה בגוף, נלחם בעייפות, מעלה את יכולת החשיבה ו…פותר בעיות של חוסר אונות.

התה בעל מתיקות טבעית מענגת, מומלץ לשתייה לאחר ארוחה כבדה וכפינוק לאחרי הצהריים. בכל חליטה משתחררים רכיבים שונים שמצויים בעלי התה ולכן אפשר ורצוי להשתמש בעלים לכמה חליטות כשבכל כוס תה תגלו ארומה וטעמים חדשים.

מומלץ לחלוט 2 כפיות עלים לכל כוס (200 מ“ל) במים מינרליים שהורתחו וצוננו ל- 75-85°. לכסות, ובתום 3-4 דקות לסנן ולהגיש. ניתן ורצוי לחלוט את אותם העלים לפחות פעמיים.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “אולון ג’ינסנג”

מוצרים משודרגים